Дошка оголошень приймальної комісії

Шановні абітурієнти 2020!

Приймальна комісія Хмельницького національного університету розпочинає реєстрацію на творчі конкурси для спеціальностей, при вступі на які у Правилах прийому до Хмельницького національного університету у 2020 році передбачено складання творчого конкурсу. Детальніше: http://prk.khnu.km.ua/grafik_tk/


Шановні вступники пільгових категорій!

Згідно з Правилами прийому до Хмельницького національного університету у 2020 році (далі Правила прийому) особи пільгових категорій, для яких передбачено можливість зарахування за співбесідою або участь у конкурсному відборі за внутрішніми іспитами відповідно до розділу VIII “Спеціальні умови участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти” Правил прийому до університету, мають попередньо зареєструватись для проходження співбесіди або внутрішніх іспитів на території Хмельницького національного університету. Реєстрація триватиме до 03 серпня 2020 року. Форма для реєстрації на внутрішні іспити:

Форма для реєстрації на внутрішні іспити для вступу до Хмельницького національного університету (для вступників пільгових категорій)