Графік проведення творчих конкурсів (Вступна кампанія 2019)

Форма для попередньої реєстрації на творчі конкурси для вступу на спеціальності на які передбачено проходження творчих конкурсів до Хмельницького національного університету

Приклад заповнення форми


Загальна інформація

Збір абітурієнтів для проходження творчих конкурсів та заліків відбувається о 9.00 в день проведення першого творчого конкурсу (заліку) потоку в ауд. в/економічна (4-ий (центральний)  навчальний корпус) для проходження реєстрації та отримання перепустки. При собі мати:

1. Паспорт, або документ, що посвідчує особу.

2. Атестат, або довідку зі школи про закінчення 11 класів.

3. Дві фотокартки розміром 3х4.

Розклад проведення творчих конкурсів

Розклад проведення творчого конкурсу, визначення рівня фізичної підготовки для осіб, зазначених в умовах прийому МОН України на навчання за ступенем «бакалавр» (бюджет та контракт).

Розклад проведення творчого конкурсу (контракт), визначення рівня фізичної підготовки (контракт), тестування з загальноосвітніх предметів для осіб, зазначених в умовах прийому МОН України на навчання за ступенем «бакалавр» (контракт).


Програми творчих конкурсів та збірники тестів із загальних шкільних предметів

Програми творчих конкурсів для здобуття ОС “Бакалавр” на базі повної загальної середньої освіти та збірники тестових завдань для осіб, що мають право на складання вступних іспитів в університеті.


Приклади робіт