Графік проведення творчих конкурсів (Вступна кампанія 2020)

Шановні абітурієнти 2020!

Приймальна комісія Хмельницького національного університету розпочинає реєстрацію на творчі конкурси для спеціальностей, при вступі на які у Правилах прийому до Хмельницького національного університету у 2020 році передбачено складання творчого конкурсу. У звязку із пандемічною ситуацією в Україні, Приймальна комісія Хмельницького національного університету передбачила два шляхи реєстрації на проходження творчих конкурсів – очний і заочний (дистанційний). При очній реєстрації абітурієнт подає заяву безпосередньо у приймальній комісії унівверситету (3-ій навчальний корпус університету). Очна реєстрація триватиме до 3 серпня 2020 року включно. Для заочної (дистанційної) реєстрації достатньо заповнити форму для дистанційної реєстрації та прибути на творчий конкурс згідно розкладу. У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: 067 122 68 60.

Бажаємо успіхів!

Форма для реєстрації на творчий конкурс:

Форма для реєстрації на творчі конкурси для вступу на спеціальності, на які передбачено проходження творчих конкурсів до Хмельницького національного університету

Приклад заповнення форми


Загальна інформація

Збір абітурієнтів для проходження творчих конкурсів та заліків відбувається о 9.00 в день проведення першого творчого конкурсу (заліку) потоку в ауд. в/економічна (4-ий (центральний)  навчальний корпус) для проходження реєстрації та отримання перепустки. При собі мати:

1. Паспорт, або документ, що посвідчує особу.

2. Атестат, або довідку зі школи про закінчення 11 класів.

3. Дві фотокартки розміром 3х4.

Розклад проведення творчих конкурсів

Розклад проведення творчого конкурсу, визначення рівня фізичної підготовки для осіб, зазначених в умовах прийому МОН України на навчання за ступенем «бакалавр» (для бюджетних і небюджетних конкурсних пропозицій).


Програми творчих конкурсів та збірники тестів із загальних шкільних предметів

Програми творчих конкурсів для здобуття ОС “Бакалавр” на базі повної загальної середньої освіти та збірники тестових завдань для осіб, що мають право на складання вступних іспитів в університеті.


Приклади робіт