Розклад

 проведення творчих конкурсів для спеціальностей, зазначених в правилах прийому до Хмельницького національного університету на навчання за ступенем «бакалавр» для бюджетних конкурсних пропозицій (для осіб, що претендують на навчання за кошти Державного бюджету або за кошти фізичних та юридичних осіб)

 

Дата Час Факультет Спеціальність Форма випробування

І потік

06.07 09:00 Факультет інженерної механіки,  Гуманітарно-педагогічний факультет 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»,

191 «Архітектура та містобудування»

Творчий конкурс з рисунку
07.07 09:00 Гуманітарно-педагогічний факультет 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво реставрація» Творчий конкурс з композиції
08.07 09:00 Факультет інженерної механіки 191 «Архітектура та містобудування» Творчий конкурс з креслення
10.07 08:00 Гуманітарно-педагогічний факультет 017 Фізична культура і спорт Медичний огляд у спортивному комплексі
10:00 Творчий конкурс

ІІ потік

12.07 09:00 Факультет інженерної механіки,  Гуманітарно-педагогічний факультет 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»,

191 «Архітектура та містобудування»

Творчий конкурс з рисунку
13.07 09:00 Факультет інженерної механіки 191 «Архітектура та містобудування» Творчий конкурс з креслення
13.07 11:00 Гуманітарно-педагогічний факультет 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво реставрація» Творчий конкурс з композиції
13.07 08:00 Гуманітарно-педагогічний факультет 017 Фізична культура і спорт Медичний огляд у спортивному комплексі
10:00 Творчий конкурс

 

проведення творчих конкурсів для спеціальностей, зазначених в правилах прийому до Хмельницького національного університету на навчання за ступенем «бакалавр» для небюджетних конкурсних пропозицій (для осіб, що претендують на навчання виключно за кошти фізичних та юридичних осіб)

Дата Час Факультет Спеціальність Форма випробування
21.07 09:00 Факультет технологій та дизайну,

Факультет інженерної механіки,  Гуманітарно-педагогічний факультет

022 «Дизайн(Графічний дизайн)»

023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»,

191 «Архітектура та містобудування»

Творчий конкурс з рисунку
22.07 09:00 Факультет інженерної механіки 191 «Архітектура та містобудування» Творчий конкурс з креслення
22.07 11:00 Гуманітарно-педагогічний факультет 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво реставрація» Творчий конкурс з композиції
22.07 08:00 Гуманітарно-педагогічний 017 Фізична культура і спорт Медичний огляд у спортивному комплексі
10:00 Творчий конкурс

Консультації напередодні творчого конкурсу проводяться о 1700 год в аудиторії В/інженерна або онлайн