Освітній центр “Крим-Україна” і “Донбас-Україна” Хмельницького національного університету

Привіт! Раді тебе вітати на сторінці Освітнього центру “Крим-Україна” і “Донбас-Україна” Хмельницького національного університету.

Мрієш навчатися в одному із провідних закладів вищої освіти України? Тоді тобі до нас…

Презентація Хмельницького національного університету за посиланням (Клікай ТУТ)

Перелік спеціальностей Хмельницького національного університету за посиланням (Клікай ТУТ)

Для вступу за спрощеною системою абітурієнту потрібно буде приїхати до Освітнього центру “Крим-Україна” і “Донбас-Україна”, подати заяву та заповнити освітню декларацію. Після цього пройти державну підсумкову атестацію з 2 предметів (українська мова, історія України) і скласти вступний іспит з математики, фізики, біології, георгафії або хімії. Також необхідно буде отримати в школі, закріпленій за освітнім центром, тимчасову довідку – її протягом 3 місяців потрібно замінити на документ про освіту державного зразка – український атестат.

Хто може скористатися послугами центру?

Мають право на вступ через Освітній центр «Крим-Україна»
за результатами вступних іспитів та/або ЗНО (у будь-яких комбінаціях за вибором)

відповідно до п. 6 розділу VІІІ Умов прийому

Особливості прийому до закладів вищої освіти осіб,

які проживають на тимчасово окупованій території (які не зареєстровані як внутрішньо переміщені особи) або які переселилися з неї після 01 січня 2020 року,

визначаються Порядком прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2016 року № 560, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31 травня 2016 року за № 795/28925 (зі змінами та доповненнями).

Мають право на вступ через Освітній центр «Донбас-Україна»
за результатами вступних іспитів та/або ЗНО (у будь-яких комбінаціях за вибором)

відповідно до п. 7 розділу VІІІ Умов прийому

Особливості прийому до закладів вищої освіти осіб,

місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції / операції об’єднаних сил (на період її проведення), територія здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, лінії відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (на період їх здійснення), територія населених пунктів на лінії зіткнення або які переселилися з неї після 01 січня 2020 року,

визначаються Порядком прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення), затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 21 червня 2016 року № 697, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01 липня 2016 року за № 907/29037 (зі змінами та доповненнями).

Основні хронологічні рамки вступної кампанії.

Покрокова інструкція випускникам з Криму

1. Завітайте до нашого центру

2. Особисто подайте заяву та заповніть освітню декларацію в ОЦ – щоб навчатись на бюджеті за квотою – до 20 серпня, за контрактом – до 23 жовтня

Вступ на бюджет на бакалавра

  • Прийом документів – до 19 серпня
  • Вступні іспити – до 20 серпня
  • Зарахування – до 05 вересня

3. Складіть на базі Центру 2 іспити державної підсумкової атестації: українська мова та історія України. Безкоштовні відеоуроки, презентації, тести є тутРеєстрація не потрібна.

4. Складіть один профільний вступний іспит (встановлює ЗВО). Для вступу на спеціальності, для яких передбачено проведення творчого конкурсу, замість вступного іспиту проводиться відповідний творчий конкурс.

Абітурієнти з Криму вступають до Хмельницького національного університету на бюджетні місця у межах встановлених квот (20% від максимального (загального) обсягу державного замовлення за відкритими та закритими конкурсними пропозиціями).

У 2020 році в наказах про зарахування (з метою безпеки вступників) прізвища шифруватимуться 

Покрокова інструкція випускникам з Донецької та Луганської областей

1. Завітайте до нашого центру.

2. Особисто подайте заяву та заповніть освітню декларацію в ОЦ – щоб навчатись на бюджеті – до 22 серпня, за контрактом – до 23 жовтня

Вступ на бюджет на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного чи фармацевтичного спрямування):

  • Прийом документів – до 22 серпня
  • Вступні іспити – до 22 серпня
  • Зарахування – до 05 вересня

3. Складіть на базі Центру два іспити державної підсумкової атестації: українська мова та історія України. Безкоштовні відеоуроки, презентації, тести є тут. Реєстрація не потрібна.

4. Складіть один профільний вступний іспит (встановлює ЗВО). Для вступу на спеціальності, для яких передбачено проведення творчого конкурсу, замість вступного іспиту проводиться відповідний творчий конкурс.

У 2020 році в наказах про зарахування (з метою безпеки вступників) прізвища шифруватимуться.

Адреса центру

29016 Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11 (Корпус №3 (Приймальна комісія))

Контактна інформація

Директор центру: Мартинюк Андрій Віталійович

Моб.тел.: (067) 122 68 60

Email: pkkhnu@ukr.net