Шановні вступники!

Приймальна комісія Хмельницького національного університету розпочинає реєстрацію на творчі конкурси для спеціальностей, при вступі на які у Правилах прийому до Хмельницького національного університету у 2021 році передбачено складання творчого конкурсу. У звязку із пандемічною ситуацією в Україні, Приймальна комісія Хмельницького національного університету передбачила два шляхи реєстрації на проходження творчих конкурсів – очний і заочний (дистанційний). При очній реєстрації абітурієнт подає заяву безпосередньо у приймальній комісії унівверситету (3-ій навчальний корпус університету). Очна реєстрація розпочинається 1 березня 2021 року і триватиме до 1 липня 2021 року включно. Для заочної (дистанційної) реєстрації достатньо заповнити форму для дистанційної реєстрації та прибути на творчий конкурс згідно розкладу. У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: (067) 122 68 60.

Бажаємо успіхів!

Форма для реєстрації на творчий конкурс:

Форма для реєстрації на творчі конкурси

Приклад заповнення форми


Загальна інформація

Збори абітурієнтів, які здають творчі конкурси, будуть проводитися о 9.00 в день проведення творчого конкурсу  в ауд. в/економічна (4-ий (центральний)  навчальний корпус) для проходження реєстрації та отримання перепустки.

При собі мати:

1. Паспорт, або документ, що посвідчує особу.

2. Атестат, або довідку зі школи про закінчення 11 класів.

3. Дві фотокартки розміром 3х4.

Розклад проведення творчих конкурсів

Розклад проведення творчих конкурсів, для осіб, зазначених в умовах прийому МОН України.


Програми творчих конкурсів та збірники тестів із загальних шкільних предметів

Програми творчих конкурсів для здобуття ОС “Бакалавр” на базі повної загальної середньої освіти та збірники тестових завдань для осіб, що мають право на складання вступних іспитів в університеті.


Приклади робіт